Oferta serwisu

Oferta serwisu

Lodówka nie chłodzi? Klimatyzacja nie grzeje?

Nasi fachowcy są do dyspozycji!

Zapewniamy solidny montaż, serwis i naprawę:

  • urządzeń chłodniczych (lady i komory chłodnicze, lodówki, zamrażarki),
  • urządzeń klimatyzacyjnych,
  • wentylacji i rekuperacji,
  • drzwi i bram automatycznych,
  • instalacji elektrycznych i sieci elektroenergetycznych.

Oferujemy również montaż i konserwację urządzeń i instalacji, a także fachowe doradztwo.

EKSPRESOWO

Serwis nawet w 8 godzin od zgłoszenia! Awarie krytyczne, do których zaliczamy sytuacje mogące spowodować zagrożenie lub poważne straty materialne, usuwamy w trakcie 8 godzin od ich zgłoszenia. Pozostałe awarie serwisujemy w ciągu 48 godzin.

W razie konieczności dłuższego oczekiwania na odpowiednie części zamienne, istnieje możliwość dostarczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy.

KOMPLEKSOWO

Naprawiamy urządzenia i instalacje każdego producenta, bez względu na ich rodzaj, wiek lub stan. W razie potrzeby wymiany sprowadzamy oryginalne firmowe części zamienne lub wysokiej jakości, sprawdzone zamienniki.

UCZCIWIE

Zawsze informujemy o wszystkich możliwych rozwiązaniach. Jeśli koszt naprawy uszkodzonego urządzenia okaże się droższy od zakupu nowego, bezpłatnie i fachowo doradzamy, gdzie zakupić nowy sprzęt i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.

PROFESJONALNIE

W zależności od rodzaju usterki naprawiamy urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne na miejscu lub w naszym serwisie. W przypadku doradztwa dotyczącego zakupu nowych urządzeń udzielamy gruntownej informacji o typach i rodzajach dostępnych na rynku sprzętów, ich wydajności oraz specyfice. Przedstawiamy ofertę większości liczących się na rynku producentów, skrupulatnie wyliczając ich wady i zalety.

BEZPIECZNIE

Udzielamy gwarancji producenta na zastosowane przez nas części zamienne. Na wykonaną usługę udzielamy 12-miesięcznej gwarancji obejmującej wszystkie serwisowane elementy.

Ceny usług uzgadniane są indywidualnie przed wykonaniem zlecenia. Z nami mają Państwo pewność, że po skończonej naprawie nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów.

Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty – nawet do 30% na usługę i do 7% na części zamienne!

Zadzwoń już teraz!

Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacji ANDRYS – Katowice, Bytom i cały Śląsk