O nas

O nas

Twoje zadowolenie – nasza satysfakcja

ANDRYS to specjalistyczny, kompleksowo działający serwis urządzeń chłodniczych na Śląsku. Naprawimy każdą chłodziarkę, lodówkę, klimatyzację, wentylację oraz instalację elektryczną – w krytycznych przypadkach nawet w ciągu 8 godzin od zgłoszenia!

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu podejmiemy się każdego zadania. Od 1984 roku wykonujemy dziesiątki zleceń rocznie, każde kończąc udostępnieniem klientowi w pełni sprawnego sprzętu. Nie tylko naprawiamy urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne itp., ale także doradzamy w kwestii ich wyboru, odpowiedniego użytkowania i konserwacji. Z nami będą służyć przez długie lata!

Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do prowadzenia działalności:

  • uprawnienia do odzysku i obrotu substancjami zubożającymi atmosferę (czynniki chłodnicze),
  • uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci do 1kV oraz do eksploatacji bez ograniczenia napięcia,
  • uprawnienia do projektowania i nadzoru przy budowie instalacji chłodniczych, wentylacyjnych i rekuperacji oraz instalacji elektrycznych i ogólnobudowlanych.

Działamy sprawnie, solidnie i z myślą o tym, by zapewnić naszym klientom długoterminową eksploatację powierzonych naszej opiece urządzeń. Dzięki wciąż poszerzanej wiedzy jesteśmy w stanie zastosować u Państwa najnowsze technologie, które usprawnią pracę i zwiększą bezpieczeństwo użytkowania. Jako pierwsza firma w Polsce wdrażaliśmy na przykład nowe technologie ochrony katodowej zbiorników i budowli podziemnych, które umożliwiają duże oszczędności finansowe oraz znacznie ograniczają destrukcyjny wpływ elektryczności statycznej na metalowe obiekty podziemne, takie jak zbiorniki, budowle czy fundamenty.

ANDRYS, serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacji (Katowice, Bytom i okolice)

Postaw na skutecznych, sprawdzonych fachowców!